Aréna a design

Laserforce Lasergame - zábava pro děti

Aréna

Říčanská aréna s podlahovou plochou 450m2 patří mezi tři největší české arény. Najdeme zde celkem 8 terčů, které mají v různých herních modech odlišné funkce. Hráčům vylepšují herní skóre nebo nabízejí speciální schopnosti. V pokročilejších modech doplňují náboje, životy nebo je možné do nich skórovat góly v našem oblíbeném herním modu Laserball.

Jednotlivé terče mají své barvy - podle nich pak arénu dělíme na barevné segmenty. Při hrách profi hráčů se pak běžně setkáte s výkřiky typu "červená", "zelená", "modrá" a podobně. Vždy se tak značí nějaká část arény, kde se například ukrývá hráč s míčem nebo kde se schovává medik z oblíbené hry Space Marines.

3D Plán arény

Design arény pro menší děti je laděný do opuštěné jednorožčí planety. V naší největší části arény "zelené" najdete na stěnách obrazy jednorožců v životní velikosti. Současně je tato část arény vybavena vyhlídkovou plošinou, kdy se rodiče nebo fanoušci mohou dívat přímo na probíhající hru!

Laserforce Lasergame - zábava pro děti

Zde krátké video z arény pro lepší představu, jak to u nás vypadá!

Oslavenci hrají od 8 lidí zadarmo! Přijď se svými kamarády to u nás pořádně rozbalit!

Podívejte se na naši nabídku kroužků pro mladší i starší děti. Každý si vybere! :)

Kompletní statistika her z celého světa. S naší členskou kartou si můžete zahrát ve více než 400 arénách po celém světě. Vaše skóre a další odměny pak vidíte v členské sekci!