Co je lasergame?

Laserforce Lasergame - zábava pro děti

Co je lasergame?

Lasergame je akční zábava pro děti i dospělé! V potemnělé aréně můžete běhat a schovávat se za překážkami a přitom po sobě střílet barevnými lasery. Na rozdíl od paintballu nebo airsoftu lasergame nebolí! Na sobě totiž máte vesty se senzory, které automaticky vyhodnocují a zaznamenávají zásahy.

Když vás někdo trefí, vesta na 5 vteřin zhasne a vy dočasně nemůžete střílet. Ale můžete se pohybovat po aréně a po uplynutí této doby se znovu zapojit do hry. Lasergame díky tomu patří mezi nejakčnější hry, které si můžete zahrát. Nezažijete ani vteřinu nudy!

Po 12 minutách adrenalinové zábavy vítězí hráč, případně tým s největším počtem bodů, tedy zásahů. To ale není vše! Můžete si u nás zahrát desítky dalších herních módů, jako laserový fotbal, střílení v naprosté tmě a nebo utíkání před zombíky! Fantazii se meze nekladou!

Doporučujeme si s sebou vzít sportovní obuv a tmavší oblečení. Máme v aréně UV světla a v čemkoliv světlejším budete zářit přes celou arénu! V případě, že jdete z práce nebo ze školy, máme u nás šatny, kde se můžete převléknout a po hrách případně i vysprchovat.

A pro všechny, které stále lasergame neláká, máme jako atrakci na zpestření vyhlídkovou plošinu pro diváky! Můžete sledovat jak se vaši kamarádi nebo vaše ratolesti baví v aréně a případně jim i zafandit!

Také u nás nechybí fotbálek nebo airhockey! Chceme být zkrátka nejlepším zábavním centrem v širokém okolí! Doporučený věk hráčů je od 9 let výše.

Rezervujte si svou hru právě teď!


Stále váháte? Podívejte se, jak to u nás vypadá!

Oslavenci hrají od 8 lidí zadarmo! Přijď se svými kamarády to u nás pořádně rozbalit!

Podívejte se na naši nabídku kroužků pro mladší i starší děti. Každý si vybere! :)

Kompletní statistika her z celého světa. S naší členskou kartou si můžete zahrát ve více než 400 arénách po celém světě. Vaše skóre a další odměny pak vidíte v členské sekci!