Dětské kroužky

Laserforce Lasergame - zábava pro děti

Pro tento školní rok jsme připravili tři různé dětské kroužky. Věříme, že si každý vybere! Začínat budeme v listopadu!

Kroužek pro nejmenší - čtvrtek 15:30 - 17:00

V tomto kroužku uvítáme nejmladší hráče od 4 do 9 let, kteří nemají s lasergame žádné nebo jen malé zkušenosti. Náplní kroužku bude kromě lasergame i množství dalších aktivit - virtuální realita, hry uvnitř i venku, ...

Kroužek pro starší - čtvrtek 16:45 - 18:15

Tento termín je určen pro starší děti (od 10 let), začátečníky i pokročilé. Kroužek bude kromě lasergame obsahovat i řadu jiných zajímavých aktivit, jako jízdu na jednokolkách, virtuální realitu, společné hry uvnitř i venku a další!

Kroužek pro pokročilé - úterý 16:00 - 17:30

V tomto kroužku se budeme intenzivně zaměřovat na trénování lasergame. Budeme zde procvičovat různé herní situace a módy a cílem je úspěšná reprezentace v různých soutěžích a ligách. Kroužek je vhodný spíše pro starší (od 11 let), kteří již mají s lasergame zkušenosti.


Cena každého kroužku je 2800,- za pololetí (14 setkání). V případě nepravidelné účasti se cena může individuálně upravit. V úterním kroužku nelze docházet nepravidelně.

Účastníci našich kroužků mají přednostní pozvánku na námi organizované soutěže a aktivity (např. výlety, večerní a noční hraní, příměstské tábory, ...)

Kroužky budou začínat v listopadu, hned jak skončí nouzový stav. První setkání je otevřené i pro neregistrované, stačí, když nám dáte vědět přes mail a můžete se přijít podívat a rozhodnout, zda je kroužek pro Vás to pravé. :)

Registrujte se právě nyní na našem mailu: info@lasergamericany.cz

Oslavenci hrají zadarmo! Přijď se svými kamarády to u nás pořádně rozbalit! Lasergame, Virtuální realita, lezecká stěna!

Podívejte se na naši nabídku kroužků pro mladší i starší děti. Každý si vybere! :)

Kompletní statistika her z celého světa. S naší členskou kartou si můžete zahrát ve více než 350 arénách po celém světě. Vaše skóre a další odměny pak vidíte v členské sekci!