Ceník

Od 1. září budeme kvůli ceně energií nuceni bohužel zdražit :-( První hra bude začínat na 130Kč.

Čím více, tím levněji! Zvolili jsme unikátní systém cen, který nikde jinde nenajdete! Základní cena první hry je 110Kč za hráče. Ale cena každé následující hry v den vaší návštěvy se snižuje o 10 Kč. Dvanáctá a všechny další hry jsou tedy zadarmo!

A proč? Protože máme rádi plnou arénu! Chceme vás motivovat, abyste si zahráli co nejvíce to jde. Jedna nebo dvě hry nikdy nestačí!

A pokud chcete ještě víc, máte možnost zakoupit členské kartičky. Budete mít své vlastní jméno nebo přezdívku ve výsledcích her bez nutnosti ho stále dokola vyplňovat a říkat obsluze. Můžete porovnávat vaše statistiky s ostatními hráči. Budete i přesně vědět, kolik her jste u nás hráli a jaké achievementy jste splnili. A v neposlední řadě budete mít možnost se zúčastnit speciálních členských akcí!

Kompletní ceník a Nápojový lístek

Přijímáme jak hotovost, tak platební karty včetně Benefit a Multisport


Platební karta Platební karta Platební karta Platební karta Platební karta Platební karta Platební karta Platební karta

Základní cena / za každého hráče / hra 12 minut

Hra Cena za danou hru Celkem cena za všechny hry
První hra 110 Kč 110 celkem za 1 hru
Druhá hra 100 Kč 210 celkem za 2 hry
Třetí hra 90 Kč 300 celkem za 3 hry
Čtvrtá hra 80 Kč 380 celkem za 4 hry
Pátá hra 70 Kč 450 celkem za 5 her
Šestá hra 60 Kč 510 celkem za 6 her
Sedmá hra 50 Kč 560 celkem za 7 her
Osmá hra 40 Kč 600 celkem za 8 her
Devátá hra 30 Kč 630 celkem za 9 her
Desátá hra 20 Kč 650 celkem za 10 her
Jedenáctá hra 10 Kč 660 celkem za 11 her
Dvanáctá a další hry v den vaší návštěvy zdarma

Od 12 hráčů více nabízíme možnost uzavřít si arénu (nikoliv posezení) pouze pro sebe!

Od pondělí do čtvrtka nabízíme pro rezervace 8 a více lidí bonusovou hru Gladiator zadarmo! (Platí do 31. srpna 2022)

Zvýhodněná cena pro školy a tábory

Nabízíme speciální zvýhodněné ceny, pokud dorazíte ve všední dny od 8:00 do 14:00 hodin. Školní a táborové skupiny objednávejte prosím telefonicky nebo emailem. Speciální ceník pro školy a tábory najdete zde.

Narozeninové oslavy:

Máte narozeniny? Chcete u nás uspořádat velkou oslavu a párty? Jako oslavenec, když pozvete alespoň dalších 7 lidí, hrajete zadarmo! Výzdobu také zajístíme zadarmo. Stačí při rezervaci zaškrtnout, že jste narozeninová oslava! Samozřejmostí je, že si můžete k nám vzít vlastní dort ;-)

Firemní párty:

Chcete si zarezervovat arénu pouze pro sebe? Chcete mít klid a možnost si u nás udělat akci přesně na míru? Napište nám na info@lasergamericany.cz

Dětské kroužky:

Hrají vaše děti rády? Nestačí jim oslava jednou za rok a chtějí si zahrát i s dalšími vrstevníky? Proto pořádáme i dětské kroužky, každé pondělí, úterý a čtvrtek, začátečníci i pokročilí. Kroužek je na hodinu a půl a garantujeme minimálně tři hry i s detailním popisem her a nácvikem herních situací. Postupně budeme přidávat složitější typy her a i předáme technické znalosti o tom, jak lasergame funguje. Podívejte se na naši nabídku!

Dárkové Vouchery:

Hledáte vhodný dárek k Vánocům nebo narozeninám? Rádi rozdáváte radost? Chtěli byste někoho překvapit netradičním dárkem? Tak právě máte šanci :-)

Něco na zub & Nápoje

Z občerstvení si u nás můžete dát Pizzu nebo menší sušenky atd. na zobání. K pití si u nás můžete vybrat ze 100% džusu Pfanner, široké škály domácích limonád značky Lemonade, kávu Nespresso, čaj nebo energetické nápoje Bomba a Redbull. Standardem je rozlévaná Coca Cola a Mirinda. Nápojový lístek a Jídelní lístek

Laserforce Lasergame - zábava pro děti