Ceník

Čím více, tím levněji! Zvolili jsme unikátní systém cen, který nikde jinde nenajdete! Základní cena první hry je 140Kč za hráče. Ale cena každé následující hry v den vaší návštěvy se snižuje o 10 Kč. Patnáctá a všechny další hry jsou tedy zadarmo!

A proč? Protože máme rádi plnou arénu! Chceme vás motivovat, abyste si zahráli co nejvíce to jde. Jedna nebo dvě hry nikdy nestačí!

A pokud chcete ještě víc, máte možnost zakoupit členské kartičky. Budete mít své vlastní jméno nebo přezdívku ve výsledcích her bez nutnosti ho stále dokola vyplňovat a říkat obsluze. Můžete porovnávat vaše statistiky s ostatními hráči. Budete i přesně vědět, kolik her jste u nás hráli a jaké trofeje jste získali. A v neposlední řadě budete mít možnost se zúčastnit speciálních členských akcí!

Kompletní ceník a Nápojový lístek

Doporučený věk na hraní je 9 let a více. Mladší děti mají občas problém s tmou v aréně, odloučením od rodičů, případně špatně snáší, že ve hře končí poslední.

Přijímáme jak hotovost, tak platební karty včetně Benefit, Multisport, EdenRed a Flexi Pass


Platební karta Platební karta Platební karta Platební karta Platební karta Platební karta Platební karta Platební karta Platební karta Platební karta

Základní cena / za každého hráče / hra 12 minut

Hra Cena za danou hru Celkem cena za všechny hry
První hra 140 Kč 140 Kč celkem za 1 hru
Druhá hra 130 Kč 270 Kč celkem za 2 hry
Třetí hra 120 Kč 390 Kč celkem za 3 hry
Čtvrtá hra 110 Kč 500 Kč celkem za 4 hry
Pátá hra 100 Kč 600 Kč celkem za 5 her
Šestá hra 90 Kč 690 Kč celkem za 6 her
Sedmá hra 80 Kč 770 Kč celkem za 7 her
Osmá hra 70 Kč 840 Kč celkem za 8 her
Devátá hra 60 Kč 900 Kč celkem za 9 her
Desátá hra 50 Kč 950 Kč celkem za 10 her
Jedenáctá hra 40 Kč 990 Kč celkem za 11 her
Dvanáctá hra 30 Kč 1020 Kč celkem za 12 her
Třináctá hra 20 Kč 1040 Kč celkem za 13 her
Čtrnáctá hra 10 Kč 1050 Kč celkem za 14 her
Patnáctá a další hry v den vaší návštěvy zdarma!

Od 12 hráčů více nabízíme možnost uzavřít si arénu (nikoliv posezení) pouze pro sebe! Vždy však tuto možnost předem při rezervaci zaškrtněte.

Od úterý do čtvrtka nabízíme uzavřít arénu již od 8 lidí. Tyto dny také doporučujeme, pokud chcete mít klidnější oslavu, kde se vám můžeme věnovat více individuálně :-)

Zvýhodněná cena pro školy a tábory

Nabízíme speciální zvýhodněné ceny, pokud dorazíte ve všední dny od 8:00 do 14:00 hodin. Školní a táborové skupiny objednávejte prosím telefonicky nebo emailem. Speciální ceník pro školy a tábory najdete zde.

Narozeninové oslavy:

Máte narozeniny? Chcete u nás uspořádat velkou oslavu a párty? Jako oslavenec, když pozvete alespoň dalších 7 lidí, hrajete zadarmo! Výzdobu také zajístíme zadarmo. Stačí při rezervaci zaškrtnout, že jste narozeninová oslava! Samozřejmostí je, že si můžete k nám vzít vlastní dort ;-)

Firemní párty:

Chcete si zarezervovat arénu pouze pro sebe? Chcete mít klid a možnost si u nás udělat akci přesně na míru? Napište nám na info@lasergamericany.cz

Dětské kroužky:

Hrají vaše děti rády? Nestačí jim oslava jednou za rok a chtějí si zahrát i s dalšími vrstevníky? Proto pořádáme i dětské kroužky, od pondělí do čtvrtka, začátečníci, pokročilí i mazáci. Kroužek je podle kategorie na hodinu a půl až na dvě hodiny a garantujeme minimálně tři hry i s detailním popisem her a nácvikem herních situací. Postupně budeme přidávat složitější typy her a i předáme technické znalosti o tom, jak lasergame funguje. Podívejte se na naši nabídku!

Dárkové Vouchery:

Hledáte vhodný dárek k Vánocům nebo narozeninám? Rádi rozdáváte radost? Chtěli byste někoho překvapit netradičním dárkem? Tak právě máte šanci :-)

Něco na zub & Nápoje

Z občerstvení si u nás můžete dát Pizzu nebo menší sušenky atd. na zobání. K pití si u nás můžete vybrat ze 100% džusu Pfanner, široké škály domácích limonád značky Lemonade, kávu, čaj nebo energetické nápoje Redbull. Standardem je rozlévaná Coca Cola a Mirinda. Nápojový lístek a Jídelní lístek