Ceník

Bereme Multisport kartu! Můžete na ni zdarma zahrát jednu hru KAŽDÝ DEN! Dále bereme karty Benefity a Benefity plus!

Čím více, tím levněji! Zvolili jsme unikátní systém cen, který nikde jinde nenajdete! Základní cena první hry je 110Kč za hráče. Ale cena každé následující hry v den vaší návštěvy se snižuje o 10 Kč. Dvanáctá a všechny další hry jsou tedy zadarmo!

A proč? Protože máme rádi plnou arénu! Chceme vás motivovat, abyste si zahráli co nejvíce to jde. Jedna nebo dvě hry nikdy nestačí!

A pokud chcete ještě víc, máte možnost zakoupit členské kartičky. Budete mít své vlastní jméno nebo přezdívku ve výsledcích her bez nutnosti ho stále dokola vyplňovat a říkat obsluze. Můžete porovnávat vaše statistiky s ostatními hráči. Budete i přesně vědět, kolik her jste u nás hráli a jaké achievementy jste splnili. A v neposlední řadě budete mít možnost se zúčastnit speciálních členských akcí!

Kompletní ceník a Nápojový lístek

Přijímáme jak hotovost, tak platební karty včetně Benefit a Multisport


Základní cena / za každého hráče / hra 12 minut

Hra Cena za danou hru Celkem cena za všechny hry
První hra 110 Kč 110 celkem za 1 hru
Druhá hra 100 Kč 210 celkem za 2 hry
Třetí hra 90 Kč 300 celkem za 3 hry
Čtvrtá hra 80 Kč 380 celkem za 4 hry
Pátá hra 70 Kč 450 celkem za 5 her
Šestá hra 60 Kč 510 celkem za 6 her
Sedmá hra 50 Kč 560 celkem za 7 her
Osmá hra 40 Kč 600 celkem za 8 her
Devátá hra 30 Kč 630 celkem za 9 her
Desátá hra 20 Kč 650 celkem za 10 her
Jedenáctá hra 10 Kč 660 celkem za 11 her
Dvanáctá a další hry v den vaší návštěvy zdarma

Od 12 hráčů více nabízíme možnost uzavřít si arénu (nikoliv posezení) pouze pro sebe!

Od pondělí do čtvrtka nabízíme pro rezervace 8 a více lidí bonusovou hru Gladiator zadarmo! (Platí do 31. srpna 2022)

Zvýhodněná cena pro školy a tábory

Nabízíme speciální zvýhodněné ceny, pokud dorazíte ve všední dny od 8:00 do 14:00 hodin. Školní a táborové skupiny objednávejte prosím telefonicky nebo emailem. Speciální ceník pro školy a tábory najdete zde.

Narozeninové oslavy:

Máte narozeniny? Chcete u nás uspořádat velkou oslavu a párty? Jako oslavenec, když pozvete alespoň dalších 7 lidí, hrajete zadarmo! Výzdobu také zajístíme zadarmo. Stačí při rezervaci zaškrtnout, že jste narozeninová oslava! Samozřejmostí je, že si můžete k nám vzít vlastní dort ;-) Případně máme kontakty na skvělé místní pekařky, které vám upečou dort snů!

Firemní párty:

Chcete si zarezervovat arénu pouze pro sebe? Chcete mít klid a možnost si u nás udělat akci přesně na míru? Napište nám na info@lasergamericany.cz

Dětské kroužky:

Hrají vaše děti rády? Nestačí jim oslava jednou za rok a chtějí si zahrát i s dalšími vrstevníky? Proto pořádáme i dětské kroužky, každé úterý a čtvrtek, začátečníci i pokročilí. Kroužek je na hodinu a půl a garantujeme minimálně tři hry i s detailním popisem her a nácvikem herních situací. Postupně budeme přidávat složitější typy her a i předáme technické znalosti o tom, jak lasergame funguje. Podívejte se na naši nabídku!

Dárkové Vouchery:

Hledáte vhodný dárek k Vánocům nebo narozeninám? Rádi rozdáváte radost? Chtěli byste někoho překvapit netradičním dárkem? Tak právě máte šanci :-)

Něco na zub & Nápoje

Z občerstvení si u nás můžete dát Pizzu. Nabídku plánujeme rozšířit, až najedeme na běžný provoz. K pití si u nás můžete vybrat ze 100% džusu Pfanner, široká škála domácích limonád značky Lemonade, káva Nespresso, čaj nebo energetické nápoje Bomba a Redbull. Standardem je rozlévaná Coca Cola, Sprite a Mirinda. Nápojový lístek a Jídelní lístek

Laserforce Lasergame - zábava pro děti