Ceník

Čím více, tím levněji! Zvolili jsme unikátní systém cen, který nikde jinde nenajdete! Základní cena první hry je 130Kč za hráče. Ale cena každé následující hry v den vaší návštěvy se snižuje o 10 Kč. Čtrnáctá a všechny další hry jsou tedy zadarmo!

A proč? Protože máme rádi plnou arénu! Chceme vás motivovat, abyste si zahráli co nejvíce to jde. Jedna nebo dvě hry nikdy nestačí!

A pokud chcete ještě víc, máte možnost zakoupit členské kartičky. Budete mít své vlastní jméno nebo přezdívku ve výsledcích her bez nutnosti ho stále dokola vyplňovat a říkat obsluze. Můžete porovnávat vaše statistiky s ostatními hráči. Budete i přesně vědět, kolik her jste u nás hráli a jaké trofeje jste získali. A v neposlední řadě budete mít možnost se zúčastnit speciálních členských akcí!

Kompletní ceník a Nápojový lístek

Doporučený věk na hraní je 8 let a více.

Přijímáme jak hotovost, tak platební karty včetně Benefit a Multisport


Platební karta Platební karta Platební karta Platební karta Platební karta Platební karta Platební karta Platební karta

Základní cena / za každého hráče / hra 12 minut

Hra Cena za danou hru Celkem cena za všechny hry
První hra 130 Kč 130 celkem za 1 hru
Druhá hra 120 Kč 250 celkem za 2 hry
Třetí hra 110 Kč 360 celkem za 3 hry
Čtvrtá hra 100 Kč 460 celkem za 4 hry
Pátá hra 90 Kč 550 celkem za 5 her
Šestá hra 80 Kč 630 celkem za 6 her
Sedmá hra 70 Kč 700 celkem za 7 her
Osmá hra 60 Kč 760 celkem za 8 her
Devátá hra 50 Kč 810 celkem za 9 her
Desátá hra 40 Kč 850 celkem za 10 her
Jedenáctá hra 30 Kč 880 celkem za 11 her
Dvanáctá hra 20 Kč 900 celkem za 12 her
Třináctá hra 10 Kč 910 celkem za 13 her
Čtrnáctá a další hry v den vaší návštěvy zdarma!

Od 12 hráčů více nabízíme možnost uzavřít si arénu (nikoliv posezení) pouze pro sebe!

Od pondělí do čtvrtka nabízíme uzavřít arénu již od 8 lidí. Tyto dny také doporučujeme, pokud chcete mít klidnější oslavu, kde se vám můžeme věnovat více individuálně :-)

Zvýhodněná cena pro školy a tábory

Nabízíme speciální zvýhodněné ceny, pokud dorazíte ve všední dny od 8:00 do 14:00 hodin. Školní a táborové skupiny objednávejte prosím telefonicky nebo emailem. Speciální ceník pro školy a tábory najdete zde.

Narozeninové oslavy:

Máte narozeniny? Chcete u nás uspořádat velkou oslavu a párty? Jako oslavenec, když pozvete alespoň dalších 7 lidí, hrajete zadarmo! Výzdobu také zajístíme zadarmo. Stačí při rezervaci zaškrtnout, že jste narozeninová oslava! Samozřejmostí je, že si můžete k nám vzít vlastní dort ;-)

Firemní párty:

Chcete si zarezervovat arénu pouze pro sebe? Chcete mít klid a možnost si u nás udělat akci přesně na míru? Napište nám na info@lasergamericany.cz

Dětské kroužky:

Hrají vaše děti rády? Nestačí jim oslava jednou za rok a chtějí si zahrát i s dalšími vrstevníky? Proto pořádáme i dětské kroužky, každé pondělí, úterý a čtvrtek, začátečníci i pokročilí. Kroužek je na hodinu a půl a garantujeme minimálně tři hry i s detailním popisem her a nácvikem herních situací. Postupně budeme přidávat složitější typy her a i předáme technické znalosti o tom, jak lasergame funguje. Podívejte se na naši nabídku!

Dárkové Vouchery:

Hledáte vhodný dárek k Vánocům nebo narozeninám? Rádi rozdáváte radost? Chtěli byste někoho překvapit netradičním dárkem? Tak právě máte šanci :-)

Něco na zub & Nápoje

Z občerstvení si u nás můžete dát Pizzu nebo menší sušenky atd. na zobání. K pití si u nás můžete vybrat ze 100% džusu Pfanner, široké škály domácích limonád značky Lemonade, kávu Nespresso, čaj nebo energetické nápoje Bomba a Redbull. Standardem je rozlévaná Coca Cola a Mirinda. Nápojový lístek a Jídelní lístek

Laserforce Lasergame - zábava pro děti