Ceník pro školy a tábory

Školy a tábory si u nás za zvýhodněnou cenu mohou zahrát kdykoliv v pracovní den v době od 8 do 14 hodin vždy po telefonické rezervaci. U táborů je možné hrát i odpoledne mimo víkendů, pokud máme zrovna volno. Pedagogický doprovod hraje zdarma. Hraní je omezené pouze časem, nikoliv počtem her - zahrajeme tolik her, kolik se stihne. Vše záleží na organizaci dětí a rychlosti vysvětlování herních modů. Pokud je přítomna jedna hrací skupina (max 18 dětí), bývají prostoje větší. U dvou střídajících se skupin můžeme vysvětlovat herní módy v době, kdy druhá část dětí hraje. Organizačně to je pak daleko rychlejší a ve výsledku se stihne víc her za stejný čas. Díky tomu je pak nižší celková cena. Dále můžeme v případě zájmu dětem zajistit občerstvení (ovocné, zeleninové, sýrové, uzeninové nebo řízkové obložené mísy).

Základní cena pro skupiny 12-18 platících osob

Při počtu menším než 12 osob účtujeme paušálně cenu za 12 osob. Celá skupina do počtu 18 lidí tak může hrát současně a jedná se tak o nejintenzivnější možnost zahrání. Hrát v kuse je ovšem fyzicky opravdu náročné a po pár hrách stejně přijde na řadu pauza, která se dá využít na další zábavu (taneční podložky, airhockey, fotbálek, laserová střelnice).

Délka hraní Cena za každou hrající osobu Běžně se stihne cca
2 hodiny hraní 300 Kč za osobu 6 her na osobu
3 hodiny hraní 400 Kč za osobu 9 her na osobu
4 hodiny hraní 500 Kč za osobu 12 her na osobu

Základní cena pro skupiny 19 - 36 platících osob

Při počtu nad 18 osob se děti střídají - první dvě hry jsou vždy všichni proti všem a dle výsledků pak rozdělíme děti na ty zdatnější a ty méně zdatné. V této sestavě pak na střídačku hrají dál. Tento režim je pro děti nejpohodlnější, mají pevně dané pauzy na odpočinek, mohou se nasvačit, v klidu se mohou napít a mohou si do sytosti vyzkoušet další herní prvky které nabízíme - taneční podložky, airhockey, fotbálek, laserová střelnice atd. Jednoznačně tedy doporučujeme hrát "na poloviny".

Délka hraní Cena za každou hrající osobu Běžně se stihne cca
2 hodiny hraní 250 Kč za osobu 4 hry na osobu
3 hodiny hraní 350 Kč za osobu 6 her na osobu
4 hodiny hraní 450 Kč za osobu 8 her na osobu