Školní Liga

Laserforce Lasergame - zábava pro děti

Právě spouštíme přihlášky na první ročník Říčanské lasergame školní ligy! Co vás čeká? Několik kvalifikačních kol a velké finále plné cen! Bude se soutěžit ve čtveřicích reprezentující školu ve třech věkových kategoriích. Základní školy první stupeň (3., 4. a 5. třída), druhý stupeň a střední školy. Týmy můžou být smíšené z různých tříd stejné kategorie, musí však být vždy ze stejné školy.

Termín začátku bude leden až únor 2023, záleží na počtu přihlášených týmů

Nejprve se bude soutěžit v rámci školy o nejlepších několik týmů, které budou dále reprezentovat svojí školu v soutěži dále. Každé kolo dostanou nejlepší týmy medaile a menší odměny. Hraje se vždy v dopoledních hodinách místo vyučování v časech, které předem se školou domluvíme. Jako doprovod dětí bude vždy zapotřebí alespoň jeden učitel, který si pak může zadarmo zahrát bonusovou hru :-)

Týmy můžou skládat sami děti s přispěním rodičů a nebo bez, stejně tak i učitelé. Počet týmů na školu nebo třídu není omezen.

Všechna kola se hrají ve čtveřicích v upraveném modu Level Up (bez speciálních schopností). Nováčkům, co nikdy nehráli, vždy vše vysvětlíme před turnajem a budou mít možnost si dát jedno zkušební kolo předem.

Každé kolo se hraje několik zápasů, kde hraje 5 týmů v aréně najednou (tedy celkem 20 hráčů), které se všechny postupně navzájem utkají. Týmy s největším celkovým skóre postupují dále do následujících kol, dokud nevznikne top 15 týmů, které se spolu utkají ve velkém finále!

Cena 250Kč/osoba/kolo

Přihlášky týmů

1. stupeň - Hráči můžou být ve věkově smíšených týmech, musí ale chodit minimálně do třetí třídy
2. stupeň nebo prima až kvarta víceletých gymnázií - Hráči můžou být ve věkově smíšených týmech. Může za ně nastoupit mladší hráč prvního stupně ze stejné školy
Střední školy a kvinta až oktáva gymnázií - Hráči můžou být ve věkově smíšených týmech. Může za ně nastoupit mladší hráč ze stejné školy.

Přihláška týmu

Přihláška školy

V případě zájmu většího počtu tříd a nebo celé školy nás přímo kontaktujte na emailu info@lasergamericany.cz a pomůžeme vám vše domluvit a zorganizovat :-)

Doplňující pravidla

V případě nemoci hráčů z postupujících týmu můžou vypadnutí hráči předešlých kol doplnit postupující týmy. V případě, že celý postupující tým nemůže hrát, nastoupí místo něj nejlepší vypadnutý tým.

Žádný hráč nesmí hrát ve dvou různých nevypadnutých týmech.

Přesný rozpis a data podle počtu přihlášených týmů a škol.

Od pondělí do čtvrtka možnost kdykoliv potrénovat pro přihlášené hráče na školní ligu. Snížená cena 250Kč za 5 her, pouze ale pro skupiny 12 a více lidí (3 týmy).