Narozeninové oslavy

Laserforce Lasergame - zábava pro děti

Máte narozeniny? Chcete u nás uspořádat velkou oslavu a párty? Jako oslavenec, když pozvete alespoň dalších 7 lidí, hrajete zadarmo! Výzdobu také zajístíme zadarmo. Stačí při rezervaci zaškrtnout, že jste narozeninová oslava! Samozřejmostí je, že si můžete k nám vzít vlastní dort ;-) Doporučený věk na lasergame je 9 let a výše. Mladší děti mají občas problém s tmou v aréně, odloučením od rodičů, případně špatně snáší, že ve hře končí poslední.

Celková cena se odvíjí od počtu her a počtu hrajících dětí. Průměrná oslava zahraje 4-5 her během 2-3h a vychází na 4 - 6000Kč, podle požadavků, více viz ceník. Doporučujeme mezi hrami rezervovat pauzu na odpočinek, napití se a samotnou oslavu :-)

Od 12 hráčů více nabízíme možnost uzavřít si arénu (nikoliv posezení) pouze pro sebe!

Od pondělí do čtvrtka nabízíme uzavřít arénu již od 8 lidí. Tyto dny také doporučujeme, pokud chcete mít klidnější oslavu, kde se vám můžeme věnovat více individuálně :-)

Chceme velký raut!

Přehled možných studených cateringů. V případě zájmu dokážeme ale dodat také teplé cateringy, nicméně cena a možnosti vždy po telefonické konzultaci na 778 719 599.

Uzeninová / Sýrová mísa650,-
Ovocná / Zeleninová 550,-
Miniřízečky650,-
Obložené chlebíčky (minimální objednávka 15ks)1ks za 40,-

Catering - uzeninové mísy Uzeninová, sýrová nebo mixovaná mísa dle Vašeho příní. V ceně je i odpovídající množství pečiva. Na příležitostné zobání pro až cca 10 osob nebo plnohodné nacpání se pro 5 lidí.

Catering - ovocné mísy Ovocná mísa obsahuje sezóní ovoce, podoba se může lišit podle aktuální nabídky.

Catering - řízky a zelenina Kuřecí nebo vepřové řízky cca 1kg na každém tácu, dále ukázka zeleninové mísy. U řízků je vždy v ceně adekvátní množství pečiva. Většinou obsahuje aktuálně dostupnou zeleninu - paprika, rajče, okurka, ředkev, ledový salát atd.

Laserforce Lasergame - zábava pro děti

Oslavenci hrají od 8 lidí zadarmo! Přijď se svými kamarády to u nás pořádně rozbalit!

Podívejte se na naši nabídku kroužků pro mladší i starší děti. Každý si vybere! :)

Kompletní statistika her z celého světa. S naší členskou kartou si můžete zahrát ve více než 400 arénách po celém světě. Vaše skóre a další odměny pak vidíte v členské sekci!