Školní výlety

Školy a tábory si u nás za zvýhodněnou cenu mohou zahrát kdykoliv v pracovní den v době od 8 do 14 hodin vždy po telefonické rezervaci. U táborů je možné hrát i odpoledne mimo víkendů, pokud máme zrovna volno. Pedagogický doprovod hraje zdarma. Hraní je omezené pouze časem, nikoliv počtem her - zahrajeme tolik her, kolik se stihne. Vše záleží na organizaci dětí a rychlosti vysvětlování herních modů. Pokud je přítomna jedna hrací skupina, bývají prostoje větší. U dvou střídajících se skupin můžeme vysvětlovat herní módy v době, kdy druhá část dětí hraje. Organizačně to je pak daleko rychlejší a ve výsledku se stihne víc her za stejný čas. Dále můžeme v případě zájmu dětem zajistit občerstvení (ovocné, zeleninové, sýrové, uzeninové nebo řízkové obložené mísy nebo oběd.).

Hraní "NA POHODU" pro 15 - 30 dětí, nebo 2 třídy 31 - 54 dětí

Vždy se hraje jedna hra a poté krátká pauza, při které se prostřídáte s jinou zarezervovanou třídou. Můžou tak být v našem zázemí dvě třídy současně ze stejné a nebo i jiné školy. Vhodné i pro menší skupiny, od 15 dětí více. Při počtu menším než 15 osob účtujeme paušálně cenu za 15 osob.

Tento režim je pro děti nejpohodlnější, mají pevně dané pauzy na odpočinek, mohou se nasvačit, v klidu se mohou napít a mohou si do sytosti vyzkoušet další herní prvky které nabízíme - taneční podložky, airhockey, fotbálek, laserová střelnice atd.

Pokud nejsou děti sportovně velmi nadané, jednoznačně doporučujeme hrát "na pohodu". Stejně tak i doporučujeme zvolit klidnější datum (nikoliv konec pololetí a nebo školního roku), protože pak máte šanci za výhodnější cenu u nás hrát i tak sami - pokud se na stejný den nezarezervuje jiná třída.

Délka hraní Cena za osobu Běžně se stihne
2 hodiny hraní 250 Kč za osobu 4 hry na osobu
3 hodiny hraní 350 Kč za osobu 6 her na osobu
4 hodiny hraní 450 Kč za osobu 8 her na osobu

Hraní "NA MAXIMUM" - intenzivně pro 18 - 30 platících dětí

Ideální pro sportovně založené třídy. Hraje se maximálně, co je možné, pouští se jedna hra za druhou a s minimem pauzy. Celé naše zázemí i arénu máte zarezervované pouze pro sebe. Při počtu menším než 18 osob účtujeme paušálně cenu za 18 osob. Současně může hrát až 30 lidí. Hrát v kuse je ovšem fyzicky opravdu náročné a po pár hrách může přijít na řadu pauza, která se dá využít na další zábavu (taneční podložky, airhockey, fotbálek, laserová střelnice).

Délka hraní Cena za osobu Běžně se stihne
2 hodiny hraní 400 Kč za osobu 6 her na osobu
3 hodiny hraní 500 Kč za osobu 9 her na osobu
4 hodiny hraní 600 Kč za osobu 12 her na osobu

Časté otázky a odpovědi ke školním výletům

Než nám zavoláte, mrkněte prosím i na následujících pár řádků.

Školní výlet s přespáním? U škol, které jsou z daleka je možné domluvit variantu výletu tak, že dorazíte v podvečer všedního dne. Hraje se večer až do noci (většinou do 23h max) a pak se přespí ve vlastních spacácích. Druhý den ráno před 9 hodinou se odchází. Cena hraní pak vychází z klasického ceníku "na pohodu", za přespání si účtujeme 75 Kč/žáka za extra náklady na ranní úklid a pro personál za noční směnu. V případě přespávacího výletu můžeme po dohodě zajistit večeři a snídani za přijatelné ceny. K dispozici je několik pohodlných rozkládacích gaučů primárně pro pedagogický doprovod. Při přespání je s Vámi na místě celou dobu naše obsluha.

Co když s námi půjdou i nehrající děti? Pokud s Vámi dorazí i nehrající spolužák, tak za jeho účast na Lasergame nic neúčtujeme, jen je potřeba toto využívat v rozumné míře, nehrající děti se mohou nudit a při větším počtu nehrajících dětí pak mohou školní výlet kazit.

Jaké oblečení je vhodné? Ideálně si vezměte tmavší sportovní oblečení a dobře padnoucí boty vhodné na běhání.

Co vlastní jídlo a pití? U školních a táborových akcí nám nevadí, pokud si děti vezmou vlastní nápoje a jídlo / svačinu. Na místě je možní zakoupit pizzu, sladkosti na mlsání a mnoho druhů nápojů. Zdarma dětem dáme vodu nebo sodovku.